Plac Wolności 5, 34-325 Łodygowice, tel. 033 863 10 86
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

   Ponad 800 dzieci wzięło udział w tegorocznym „Dniu Dziecka”, który świętowaliśmy w parku pod łodygowickim „zamkiem”. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji, na scenie wystąpili „Mali Magurzanie”, 6 grup tańca nowoczesnego z GOK w Łodygowicach oraz GOK „Promyk” w Bystrej a także Zespół wokalny „Włóczykije” z Kóz.

   Dzieci brały udział w konkursach i torze przeszkód, rozbijały piniatę, były też tańce, ogniste banki mydlane i konkurs ekologiczny. Do dyspozycji dzieci przygotowano ściankę wspinaczkową, strzelnicę (można nawet było się przejechać wojskowym jeepem). Wielkim zainteresowaniem cieszyły się dmuchana zjeżdżalnia, tor przeszkód i figloraj z kulkami. Nie mniej dzieci skorzystało z jazdy konnej, malowania buziek. Były darmowe lody i balony które dzięki zręczności animatora przybierały na życzenie dzieci różne kształty; kwiatów, zwierząt czy owadów.

   Utrudzeni rodzice mogli poratować się kawą, zimną lemoniadą lub ciastem przygotowanym przez nasze łodygowickie KGW. Wieczorem na zakończenie dnia pełnego wrażeń odbył się seans kina plenerowego.

   Dziękujemy za liczny udział i zapraszamy 8 lipca na Gminną Fetę.

   Do zobaczeniaNajnowsze informacje