Plac Wolności 5, 34-325 Łodygowice, tel. 033 863 10 86
XVI Gminna Feta

XVI Gminna Feta

   Po raz 16 mieszkańcy naszej Gminy świętowali Gminną Fetę. Pomimo braku „Gwiazdy” publiczność tłumnie bawiła się w pięknej scenerii łodygowickiego „Zamku”. Feta to okazja do zaprezentowania szerokiej publiczności zespołów działających przy GOK w Łodygowicach. Tradycyjnie więc zagrała Młodzieżowa Orkiestra Dęta  oraz zatańczył ZR Magurzanie. Wspaniale zaprezentowali się podopieczni Pani Pauliny Kachel. Dzieci i młodzież brawurowo zatańczyły kilka układów tańca nowoczesnego.

   Młodzież świetnie bawiła się przy muzyce łodygowickiego zespołu „Metr pod Ziemią”. Zabrzmiały znane i lubiane utwory ABBY i BONY M, dla miłośników disco polo zagrał zespół HIT BOYZ. Tuż przed pokazem laserów i sztucznych ogni  wystąpiła grupa TACY SAMI, która „zawodowo” zagrała hity zespołu „Lady Pank”. Imprezę zwieńczyła Dyskoteka z Radiem Bielsko. W sumie z punktu widzenia organizatorów 16 Gminna Feta była bardzo udana.

Serdecznie dziękujemy Sp. Eco Team service z Łodygowic za wzorowe przygotowanie obiektu i pomoc w pracach przed i po imprezie.

Dziękujemy OSP w Łodygowicach za zabezpieczenie pożarowe, a KGW w Łodygowicach za pyszne placki ziemniaczane.

Ogromnie dziękujemy za wsparcie finansowe firmom:

MIXPOL sp. z o.o. Łodygowice

„Beskid” Żywiec

Związek Międzygminny ds. Ekologii w Żywcu

Panu Kazimierzowi Cierniak Szkółka Krzewów z Łodygowic

BUDTYNK Mirosław Herzyk z Zarzecza

Dziękujemy naszej Najwspanialszej publiczności!Najnowsze informacje